torenÇadır Tribün Hizmetleri

“ Profesyonel bir ekip arıyorsanız, ÖZTEK ÇADIR daima yanınızda…” Açılış, temel atma ve organize edilen diğer tüm alanlarda lazım olan en büyük ihtiyaçlardan biri de portatif tribündür. Portatif tribün sistemleri konusunda sizlere destek vererek ,ihtiyacınızı karşılama konusunda yardımcı olmaktayız.

Protokol Tribünü

Protokol Tribünlerimiz, temel atma törenleri, açılış törenleri ve protokolün halk çadırlarından ayrılması gereken durumlarda kullanılan, kiralık  tribünlerimizdir. İhtiyaçlarınıza göre, tribün içlerine podyum kurulumu ve halı kaplanabilmektedir.

 

dugunÖzel davetler, Düğünler, Kokteyller

Planlama aşamasından, sonuçlandırma aşamasına kadarki tüm süreçte, size eşlik etmektedir. Kimi zaman en sevdiğiniz renkte upuzun kumaşlarla tepesi kaplı kocaman bir çadır salon, kimi zaman da, en özel günlerinizde sizi yağmurdan koruyacak ama manzaranın tüm güzelliğiyle baş başa bırakacak şeffaf bir çadır…

acilisAçılışlar

Organizasyonlarınız için farklı bir bakış açısı sunar. Organizasyonlarınızın planlanması, iç ve dış yerleşimlerin projelendirilmesi, teknik – estetik tüm detayların eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından tasarlanıp uygulanması sonucunda; fabrika açılışları, temel atma törenleri, ürün tanıtımları gibi her çaptaki organizasyonda, çadır hizmetimizle mükemmel sonuçlara ulaşılmaktadır.